Vodič MKD - turnus 2+1

EUROCAM - Transport & Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
624€ + bonusy + cestovné náhrady - platené víkendy ( 75 na deň )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ponúkame prácu pre vodičov MKD na ťahačoch Man a Volvo, náves plachta Mega / Mega Mulda
- Jazdí sa Export - Import (DE, AT, HU, NL, B, FR, E ...)
- Práca na turnusy 2+1
- Striedanie Topolčany alebo Bratislava

zdravotne pripoistenie v EU

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

- prax vo vedení nákladného vozidla minimálne 2 roky v rámci EÚ - slušné vystupovanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Dopravno – špedičná spoločnosť
Ponúkame stabilnú prácu a príjem
Práca na turnusy 2+1
Moderný vozový park (ťahače Man, Volvo, náves plachta Mega)
Každé vozidlo obsahuje všetky mýtne jednotky , integrovanú GPS navigáciu, chladničku, handsfree, komunikačný tablet...
Parkovanie súkr. vozidiel v areáli firmy
Nástup možný ihneď

EUROCAM - Transport & Logistics, s.r.o. je spoločnosť, ktorá si počas pôsobenia na domácom a medzinárodnom dopravnom trhu vybudovala stabilnú sieť partnerských firiem, špedícií, dopravných spoločností a svoju činnosť neustále rozširuje.
Disponuje vlastným vozovým parkom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3392514  Megjelentetés dátuma: 8.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 624€ + bonusy + cestovné náhrady - platené víkendy ( 75 na deň )