Špeditér / Freight Manager / Operations Manager v medzinárodnej kamiónovej doprave

EUROCAM - Transport & Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac+ mesačne motivačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v spoločnosti zaoberajúcou sa medzinárodnou kamionovou dopravou a špedíciou.(Plachty - Friga)
Kontakt so zákazníkmi, vytváranie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov, planovanie trasy, príprava prepravných podkladov a objednávok, organizovanie a koordinovanie prepráv s ohľadom na platnú legislatívu a termínové požiadavky klientov, evidencia priebehu a počtu realizovaných prepráv,
Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Dispečera dopravy, ktorý/á má prax v efektívnom plánovaní trás, koordinovaní zamestnancov, má komunikačné zručnosti a chuť načerpať nové pracovné skúsenosti.

motivačne bonusy + odmeny,

vyhradzujeme právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky obsadzovaného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Strojopis - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Disponent, Dispečer, Špediter vyhodou

Počet rokov praxe

1

EUROCAM - Transport & Logistics, s.r.o. je spoločnosť, ktorá si počas pôsobenia na domácom a medzinárodnom dopravnom trhu vybudovala stabilnú sieť partnerských firiem, špedícií, dopravných spoločností a svoju činnosť neustále rozširuje.
Disponuje vlastným vozovým parkom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1406274  Megjelentetés dátuma: 9.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac