Vodič/šofér nákladného auta Trnava a okolie

EuroBrik s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa hlavne o zásobovanie stavieb, konkrétne dovoz štrkov, betónu, asfaltu a paletového tovaru na stavbu. Odvoz vybúraného materiálu na skládku. Očakávame spoľahlivosť a pružnosť. Platové podmienky dohodou. Možnosť pracovať na TPP, dohodu alebo živnosť.

Stabilné zamestnanie
Výkonnostné odmeny
Stravné lístky
V prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie v Trnave

Životopis zašlite elektronicky na mail: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 0907 146 500.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame spoľahlivosť, zodpovednosť, čestnosť, pružné myslenie, pozitívny prístup, ochotu aj manuálne pracovať

EuroBrik s.r.o. .... je stavebná firma pôsobiaca v okolí Trnavy a Senca. Realizujeme hlavne opravy a výstavbu cestných komunikácií, chodníkov, parkoviská, kanalizácie, vodovody a podobne. Hľadáme vodiča s praxou na nákladné auto s oprávnením B+C ochotného v prípade potreby vykonávať aj pomocné stavebné práce.
ID: 3757623  Megjelentetés dátuma: 8.9.2019