Referent na oddelení výstavby

euroAWK spol. s r.o.

Miesto práce
Brečtanová 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Spracovávanie agendy pre potreby oddelenia výstavby
2. Evidencia a spracovanie došlých faktúr
3. Práca s excelovými súbormi
4. Príprava dokumentov k zmluvám
5. Spracovanie odpadového hospodárstva
6. Vedenie evidencie skladového hospodárstva a náležitosti s ním spojené
7. Vytváranie inventárnych kariet majetku
8. Nahadzovanie nákladov do interného systému
9. Evidencia revíznych správ zariadení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť euroAWK, spol. s r. o., ktorá je súčasťou skupiny Freund Group, je jednou z popredných spoločností v oblasti vonkajšej reklamy v Európe. V našom portfóliu je viac ako 50 000 vlastných vysokokvalitných reklamných nosičov v Nemecku, Českej republike a na Slovensku.
Agentúram a priamym zákazníkom ponúkame komplexné riešenia na mieru pre medzinárodné umiestnenie značky a trhu z jednej ruky: poradenstvo – mediálne plánovanie - nákup - spracovanie - tlač a dizajn – logistika.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3305268  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou