Manažér projektov z oblasti prekladov a lokalizácii

Euro VKM, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacMotivačný - od 900 eur (brutto) v závislosti od schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho tímu.

Medzinárodne pôsobiaca prekladateľská spoločnosť EURO VKM, s.r.o. hľadá do svojho tímu pracovníkov na oddelenie projektového manažmentu.

Projektový manažér zohráva dôležitú úlohu v našej spoločnosti, je spojovacím článkom medzi klientom a prekladateľom. Samostatne sa stará o plynulý chod zákazky a finálnu verziu odovzdá klientovi. Vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu v kombinácii s dobrými organizačnými a manažérskymi schopnosťami. zvládne v priemere niekoľko desiatok zadaní, ktoré sa navzájom prelínajú.

Projektový manažér bude po prijatí fungovať ako „junior project manager“ s obmedzenými právomocami a zodpovednosťou. Od začiatku však rátame s tým, že junior sa vypracuje na seniora s plnou zodpovednosťou i právomocami s prístupom k celému know-how a citlivým údajom.

Čo ponúkame?

– príjemné pracovné prostredie
– možnosť stabilného dlhodobého zamestnania
– zaujímavú a dynamickú prácu
– atraktívne mzdové ohodnotenie
– možnosť sebarealizácie a aktívneho podieľania sa na formovaní procesov spoločnosti
– zaškolenie pre prácu s CAT nástrojmi
– po zaškolení možnosť kombinácie s prácou aj z domu

Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom, ako aj informáciou o možnom termíne nástupu. Nezabudni pripojiť aj svoju predstavu o očakávanom finančnom ohodnotení. Všetky informácie pošli na e-mailovú adresu: [email protected]. Vybraných kandidátov spĺňajúcich požadované kritériá pozveme na osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prekladateľstvo a tlmočníctvo, lingvistické alebo iné humanitné odbory, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?

– min. VŠ vzdelanie 1. stupeň
– skúsenosti s v oblasti prekladateľských projektov a prekladov výhodou
– skúsenosti s projektovým manažmentom výhodou
– aktívna znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka
– znalosť ďalších cudzích jazykov výhodou
– výborná znalosť slovenského jazyka – materinský jazyk
– počítačové znalosti: MS Office – na profesionálnej úrovni,
– ovládanie CAT nástrojov výhodou
– zodpovedný a proaktívny prístup
– analytické myslenie
– samostatnosť, flexibilita
– precíznosť, zmysel pre detail
– vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu podmienkou
– záujem o dlhodobé perspektívne zamestnanie - podmienkou

Euro VKM, s.r.o. je spoločnosť poskytujúca prekladateľské a tlmočnícke služby najvyššej kvality v širokej škále európskych a svetových jazykov so sídlom v Bratislave.

Tím spoločnosti Euro VKM,s.r.o. má jedno z najdlhších profesionálnych zázemí na slovenskom trhu s prekladmi a tlmočením. Renomé vyše dvadsať päťročných skúseností pre nás predstavuje záväzok pracovať vždy v súlade s našimi prioritami: profesionalita, flexibilita a individuálny prístup

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3821848  Megjelentetés dátuma: 15.1.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac