Pracovník pre nákup, sklad a logistiku

EURO-VALVE s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
september 2018
Mzdové podmienky (brutto)
800,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie chodu skladového hospodárstva, nákup tovaru, príjem a výdaj tovaru, dovoz odvoz materiálu. Obchodno-technické a servisné práce súvisiace s predmetom činnosti spoločnosti.

Možnosť odborného, kariérneho rastu a vzdelávania, stabilný mladý kolektív pracujúci v menšej firme, bonusový systém stravných lístkov, motivujúce platové ohodnotenie v závislosti od výkonov. Pracovná zmluva s možnosťou predĺženia až na dobu neurčitú!

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, pošlite Váš štruktúrovaný životopis so zameraním na dosiahnuté vzdelanie a predchádzajúcu prax. Na základe posúdenia vhodnosti Vás budeme kontaktovať za účelom osobného pohovoru. V prípade vhodnosti uchádzača o prácu, po osobnom pohovore možnosť okamžitého nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, elektrotechnické, MaR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme flexibilného, pracovitého, komunikatívneho člena teamu, ktorému neprekáža fyzická práca a v ideálnom prípade má skúsenosť s prácou v sklade a súbežne má záujem aj rozširovať svoje vedomosti a technický rozhľad. Budete k dispozícii našim zákazníkom a svojim kolegom, ktorým svojou prácou budete nápomocný a vytvoríte im dobré podmienky pre priebeh obchodnej činnosti.
Schopnosť niesť každodennú zodpovednosť za to, že Vy aj Vaši kolegovia dodržiavate skladový koncept, pravidlá bezpečnosti a pracovné predpisy a kolobeh tovaru prebieha v súlade s požiadavkami našich zákazníkov.
Znalosť cudzieho jazyka alebo predchádzajúca prax nie je podmienkou. Pozícia je vhodná aj pre absolventa štúdia. Vodičský preukaz B, schopnosť a ochota v prípade potreby vycestovať je podmienkou.

Spoločnosť zameraná na predaj priemyselných armatúr, poskytovanie servisu a poradenstva v oblasti priemyselných armatúr a potrubných systémov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3039774  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,- EUR