Skladník/čka (vhodné aj pre ženy)

Euro Pool System Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kočovce - Rakoľuby, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
IHNED

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalšie skvelé ľudí do tímu skladníkov! Ak máte skúsenosť s VZV a radi by ste pracovali pre medzinárodnú stabilnú spoločnosť, neváhajte poslať váš životopis!

• Ukladanie, skladovanie a vydávanie obalového materiálu a paliet
• Príprava objednaného tovaru
• Práca v nepretržitej prevádzke (12h smeny-nočné, denné, víkendy, sviatky)

• stravené liestky (6,30 Eur/ smena = za 2Eur pre zamestnanca)
• ZADARMO podnikový autobus
• priateľský kolektiv
• vernostný príplatok už po 6 mesiacoch od nástupu
• príplatky za prácu v noci, cez víkendy a počas sviatkov
• firemné akcie
• vianočný darček vo forme poukážok
• odmena za dobré výsledky spoločnosti
• odmenu za odporúčanie nového zamestnanca

Pokiaľ vás táto ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať váš životopis na
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

• Fyzická zdatnosť
• Ochota pracovať na smeny (nočné a denné)
• Schopnosť tímovej práce a komunikácie

My v Euro Pool System sa spoločne zasadzuje o znižovanie emisií CO2 a redukciu používanie jednorazových obalov pre ovocie, zeleninu, mäsové výrobky a iné, tým, že poskytujeme profesionálny servis prenájmu vratných prepraviek pre tieto výrobky významným potravinárskym reťazcom celej Európy ako je spoločnosť Tesco alebo Kaufland. Veríme tak, že budúcnosť je práve v tomto inovatívnom prístupe a ohľaduplnosti k prírode. Pridajte sa k nám a buďte tiež hrdými hýbateľmi také zmeny :)

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2275134  Megjelentetés dátuma: 2.8.2017