Technológ montáže

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárstva hľadáme Technológa montáže, ktorého bude napĺňať:
• vytvárať montážne postupy a prípravky
• starať sa o výrobok po dobu jeho životnosti a podporovať montážny proces
• zdokonaľovať vybavenie montážneho pracoviska
• zúčastňovať sa realizácie prototypov
• riešiť zmenové konania a rozpracovanosť v montáži
• zavádzať výrobky do sériovej výroby

Ponúkame Vám:
• prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• príjemný kolektív profesionálov
• kvartálne odmeny
• osobnostný a profesný rast
• príspevok na cestovanie
• čisté a kvalitné pracovné a výrobné prostredie

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na adresu [email protected]. Nenašli? Nevadí! Odporučte tento inzerát priateľom a známym.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu s bohatými skúsenosťami na slovenskom a zahraničnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojnícka fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mali by ste mať:
• základnú komunikačnú schopnosť anglického, alebo francúzskeho jazyka
• predošlá prax na pozícií technológ, konštruktér, alebo inžinier výrobku je vítaná
• byť samostatný a schopný prevziať zodpovednosť za pridelené úlohy
• pracovať v kolektíve kolegov

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3351971  Megjelentetés dátuma: 4.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou