Sales Support Specialist

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce úspešného kandidáta bude:
• operatívna podpora Senior Commercial Managera
• podpora pri príprave ponukovej kalkulácie
• komplexná administrácia leasingových kontraktov
• aktívna spolupráca so zverenými spoločnosťami , zvyšovaním lojality a penetrácie služieb
• spoluúčasť na osobných stretnutiach s klientmi
• sledovanie a aktívne predkladanie návrhov na vylepšenia interných procesov

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- prepracovaný tréningový proces
- atraktívny balík zamestnaneckých benefitov
- možnosť sebarealizácie
- možnosť odborného a profesného rastu

V prípade záujmu pošlite životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového trhu- leasing vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min. 2 ročné skúsenosti z oblasti zákazníckeho servisu a obchodu- podmienka
- anglický jazyk na pokročilej úrovni- slovom/písmom-podmienka
- záujem/chuť pracovať v oblasti automobilového trhu-leasing
- dynamická osobnosť s chuťou učiť sa novým veciam
- tímový hráč
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti

Pozícia je vhodná aj pre absolventa s požadovanými skúsenosťami počas štúdia.

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3141342  Megjelentetés dátuma: 13.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou