Pedajca parkiet, dverí, tapiet, doplnkov

EURO PARKET s.r.o.

Miesto práce
Pionierska 982, okres Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 € + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme zamestnanca na prácu v našej predajni Euro parket,Považská Bystrica.Náplň práce spočíva v komunikácii s našimi zákazníkmi na predajni,vyhotovenie cenových ponúk a faktúr.predaj tovaru koncovým zákazníkom.Naskladnenie a vyskladnenie tovaru .

Okrem pevného platu sú zamestnanci motivovaný percentami zo zisku.Čiže je to práca pre podnikavých ludí.Kolko dokáže predať,zobchodovať o to väčšiu dostane finančnú prémiu.

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite prosím na email : [email protected]
Budeme Vás spätne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Energický,komunikatívny,poctivý,zmysel pre poriadok a dotiahnutie vecí do úspešného konca,lojálnosť k firme je na prvom mieste.

Maloobchodný ,veľkoobchodný predaj a montáže parkiet,dverí,garnížií,tapiet.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2706230  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € + prémie