Maliar do Raúska, plat od 2000€ netto

Euro Labora s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
od 12.10.2020
2 000 EUR/mesiacplus diéty 26,40 €/ deň. Ubytovanie je buď plne hrdené zamestnávateľom alebo dostávate príspevok 15€ na deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre skúseného maliara alebo pre partiu maliarov /najlepšie max. dvaja v skupine/.
Vyžadujeme skúsenosti s maľovaním - interiér, steny, stropy, špachtľovanie, vyrovnávanie a oprava podkladu. Exteriérové práce - natieranie fasády a nanášanie omietky. Aspoň jeden z partie by mal vedieť sa dohovoriť po nemecky na pracovisku.
Práca býva po celom Rakúsku, záleží od konkrétnej ponuky.

práca na nemeckú pracovnú zmluvu, podpora od nášho tímu, ubytovanie zabezpečené. 13. a 14. plat.
Preplácanie nadčasov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pre nášho klienta v Nemecku hľadáme vhodných sústružníkov aj bez znalosti nemeckého jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

maliar

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Vlastný automobil

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre overených klientov z Rakúska, Nemecka a Holandska. Ponúkame a zároveň očakávame serióznu a dlhodobú spoluprácu založenú na vzájomnej dôvere.
ID: 3964448  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac