Recepčný/á

EURO-HOME s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu na pozíciu recepčný/á.
Podmienky pre uchádzačku:

- príjemné a priateľské vystupovanie
- radosť pracovať s ľuďmi
- počítačová gramotnosť ( zručnosť s rezervačným systémom Horec)
- ovládanie všetkých jazykov
- samostatnosť
- kreativita - vnášanie nápadov do firmy
- čestnosť
- lojálnosť

- práca v mladom a priateľskom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

práca na zmeny - denná/nočná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- flexibilita

Villa Dunaj sa nachádza v blízkosti Thermalparku Dunajská Streda (500m) v centre mesta. V moderne zariadenom penzióne môžete stráviť u Nás nezabudnuteľné chvíľe! Príďte si k nám oddychnúť! Opustite svoj každodenný stres a vstúpte do sveta relaxu, pohody a pokoja. Máme k dispozícií 16 izieb z čoho 1 izba je De Luxe Apartmán maximálne pre 4 osoby, vhodný pre rodiny s deťmi, skupinu priateľov, alebo osoby čo hľadajú súkromie. Naše ubytovanie ponúka pre každého hosťa raňajky formou bufetu. V každej izbe je súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Každá izba je vybavená s kuchynkou, varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a chladničkou. U nás si môžete zapožičať automobil, bicykel, motocykel a vieme Vám ponúknuť možnosti na športové a kultúrne podujatia. Poskytujeme pre Vás bezplatné parkovanie pred budovou. V celom penzióne môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4036173  Megjelentetés dátuma: 19.4.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac