Manager drobnej stavebnej mechanizácie

EUBIRAC a.s.

Miesto práce
Vajnorská 135, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
zákl. zložka mzdy 960 EUR, osobné ohodnotenie 240 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia skladových zásob o dodaných a vydaných tovaroch
- evidencia a vydávanie elektronáradia
- vedenie knihy materiálov a príslušnej dokumentácie skladovania materiálov
- nakupovanie a rozvoz tovaru
- upratovanie skladu
- práca s vysokozdvižným vozíkom
- práca s bremenami
- výdaj vlastnej stavebnej mechanizácie ( hutniace dosky, vŕtačky, zbíjačky atď)
- výdaj vlastnej špeciálnej mechanizácie pre elektrikárov, vodárov, zváračov atď
- kúpa alebo prenájom mechanizácie
- zabezpečenie servisu a opráv mechanizácie u zmluvných dodávateľov spoločnosti
- obstarávanie ponúk od zmluvných dodávateľov spoločnosti a vystavovanie objednávok
- jednoduché skladové hospodárstvo
- ďalšie úlohy podľa potreby danej pozície

- pracovné oblečenie a obuv
- bezplatné ubytovanie
- stravné lístky
- ochranné pracovné prostriedky

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje : [email protected]. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti EURO - BUILDING, a.s. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na uvedenej pozícii 2 roky
- preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka - výhodou
- preukaz viazača bremien - výhodou

Spoločnosť, ktorá na slovenskom stavebnom trhu pôsobí od roku 1994 počas svojej existencie zrealizovala stovky stavebných projektov. Stratégia našej spoločnosti nie je definovaná vyhranenými druhmi stavieb. Práve naopak. Vítame zákazky, ktorých predmetom je tematicky širokospektrálne stavebníctvo, ako sú napríklad novostavby vrátane všetkých technológií, bytové, polyfunkčné a priemyselné objekty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3241134  Megjelentetés dátuma: 4.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: zákl. zložka mzdy 960 EUR, osobné ohodnotenie 240 EUR