Sales Manager

EULER HERMES SA, organizační složka

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Euler Hermes je svetovým lídrom v poskytovaní riešení súvisiacich so zabezpečením obchodu. Naše produkty poistenia pohľadávok prispievajú k väčšej istote podnikateľských subjektov rôznej veľkosti pri obchodovaní doma aj v zahraničí. Chránime obchodné transakcie v hodnote 890 mld. EUR a monitorujeme spoločnosti tvoriace 92% svetového HDP. Patríme do skupiny Allianz, popredného poskytovateľa finančných služieb.

Chcete pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, jednotku v oblasti poistenia pohľadávok vo svete aj na Slovensku? Dokážete vyjednávať s finančnými riaditeľmi veľkých nadnárodných spoločností, ale aj s vlastníkmi malých rodinných firiem? Viete zaujať a ste dušou obchodník/čka? Chcete byť odmeňovaný na základe svojho výkonu? Ste ochotný cestovať, najazdiť množstvo km ročne a pracovať aj nadčas, ak je to potrebné pre uzavretie veľkých obchodov? Ak ste odpovedali na všetky otázky "áno", pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom.

Čo budete robiť:

Vašou úlohou bude identifikovať potreby klientov a vhodnými riešeniami prispievať k dosiahnutiu obchodných cieľov, čo predovšetkým znamená:

  • Hľadať nové obchodné príležitosti a oslovovať nových klientov.
  • Pripravovať ponuky, vyjednávať podmienky, uzatvárať obchody.
  • Monitorovať vývoj trhu a trendy.
  • Spolupracovať s lokálnymi kolegami aj regionálnymi tímami.

Radi vás v našom tíme privítame, ak:

  • ste dosiahli minimálne stredoškolské vzdelanie (VŠ výhodou);
  • máte aspoň 2 roky praxe v obchode - finančný sektor - poistenie / bankovníctvo / lízing výhodou;
  • dokážete dobre porozumieť potrebám klienta a ponúknuť mu zodpovedajúcu službu, máte vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti;
  • na veľmi dobrej úrovni ovládate MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
  • máte ťah na bránu a orientáciu na výsledok, ste samostatný, viete si sám nastaviť priority;
  • hovoríte plynulo po slovensky a zároveň ovládate angličtinu minimálne na úrovni B2;
  • ste držiteľom vodičského preukazu skupiny B.

Čo vám ponúkame:

  • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti, jednotky na trhu v danej oblasti podnikania - menší tím v rámci medzinárodnej spoločnosti;
  • Motivujúci provízny systém - možnosť podieľať sa na dosiahnutom úspechu;
  • Možnosti odborného a profesného/kariérneho rastu v rámci spoločnosti i skupiny Euler Hermes / Allianz (online a prezenčné kurzy, podpora výuky angličtiny, online vzdelávanie a pod.);
  • Otvorenú firemnú kultúru, flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu;
  • 25/30 dní dovolenky, dodatočné dni voľna (sick days), stravné lístky, vouchery Multiticket, firemné akcie, Multisport kartu, ovocie na pracovisku, príspevky na hromadnú dopravu a ďalšie;
  • Moderne vybavené kancelárie a príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 4063621  Megjelentetés dátuma: 17.4.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac