Referent/ka nákupu - Medzev, Košice-okolie

EUCOS SK s.r.o.

Medzev, Kováčska, Nižný Medzev, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiacVýsledná mzda je závislá od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie objednávok,
- komunikácia s dodávateľmi
- vyhľadávanie dodávateľov, tovarov, služieb a výrobných prostriedkov,
- v prípade potreby stretnutie s dodávateľmi,
- vykonávanie úloh spojené s nákupom,
- zatriedovanie a evidovanie dokladov (dodacích listov, faktúr a pod.),

Práca v prosperujúcej firme, služobný telefón, notebook, práca v mladom kolektíve.

Ak Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Zaslanie životopisu je nevyhnutnou podmienkou pre zaradenie do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- prax v obchodných činnostiach / nákup, logistika/
- znalosť stavebných materiálov výhodou
- skúsenosti z výrobnej spoločnosti výhodou
- samostatnosť, komunikatívnosť a schopnosť rýchlo sa
učiť
- komunikatívnosť,
- precíznosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- organizačné schopnosti,
- znalosť anglického jazyka výhodou

Stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá realizáciou stavieb a rekonštrukciou priemyselných objektov v rámci celej SR.
Spoločnosť EUCOS SK s.r.o. vyrába, dodáva a montuje rôzne skrutkované a zvárané oceľové konštrukcie najmä pre stavebníctvo a priemysel. Výroba konštrukcií je podporovaná podrobnou prípravou, technickou dokumentáciou, statickým posudkom a výrobnou dokumentáciou.
www.eucos.sk

Informácia o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie
Pre informačný systém: IS personalistika a mzdy
Informácia o spracúvaní osobných údajov dotknutých osôb podľa §19 a §20 Zákona č.18/2018Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“) a čl. 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „nariadenie“)
Cieľom tejto informácie je poskytnúť Vám informácie o tom, aké osobné údaje spracúvame, ako s nimi zaobchádzame, na aké účely ich používame, komu ich môžeme poskytnúť, kde môžete získať informácie o Vašich osobných údajoch a uplatniť Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov.
Identifikačné a kontaktné údaje:
Prevádzkovateľom spracúvajúcim Vaše osobné údaje je spoločnosť EUCOS SK s.r.o., Kováčska 3, 044 25 Medzev, IČO: 36668702.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3574955  Megjelentetés dátuma: 7.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac