Recepční s AJ na plný i částečný úvazek - Praha

EUC Premium, s.ro.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

EUC Premium je ambulantní zdravotnické zařízení specializující se na prémiovou lékařskou péči a zdravotní služby pro individuální klientelu i pro zaměstnavatele. Našim zaměstnancům nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí, zázemí v organizaci s dlouholetou praxí, možnost zaškolení, nadstandardní benefity a lidský přístup. Podporujeme také vzdělávání a profesní rozvoj zaměstnanců, abychom mohli i nadále zvyšovat kvalitu služeb pro naše klienty.

Miluješ komunikaci s lidmi? Naplňuje tě pomoc druhým? Rád pracuješ v super kolektivu pod vedením pohodové šéfové? Chceš pracovat pro úspěšnou, férovou a neustále se rozvíjející společnost, která si váží svých zaměstnanců? Pak hledáme právě Tebe!

Co bude tvojí náplní práce:

  • zajištění chodu recepce
  • komunikace s klienty v českém i anglickém jazyce (osobní, písemná i telefonická)
  • práce s rezervačním systémem (objednávání klientů na schůzky, rušení schůzek, editace záznamů v databázi apod.)
  • vedení pokladny
  • zajištění drobných administrativních činností
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co bys měl/a splňovat:

  • min. ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • výborné komunikační schopnosti
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • uživatelskou znalost PC (Word, Excel, internet)
  • trestní bezúhonnost
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Na oplátku ti za to nabízíme:

  • zázemí v organizaci s dlouholetou tradicí
  • práci na plný úvazek či na 4 - 6 hodin denně
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • odpovídající platové ohodnocení
  • Multisport karta za zvýhodněných podmínek
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněný tarif na volání a data pro Tebe i členy rodiny
  • zaměstnaneckou nadstandardní zdravotní péči i pro rodinné příslušníky

Zasláním životopisu a motivačního dopisu uchazeč o pracovní pozici uděluje společnosti EUC Premium s.r.o. souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou