Logistik

EU Poultry s.r.o.

Miesto práce
Horné Saliby
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
890 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizovanie všetkých zásielok v súlade s požiadavkami spoločnosti;
• Overovanie všetkých faktúr za prepravu tovaru;
• Zhromažďovanie a systematizácia údajov
• Vedenie záznamov;
• Úzka spolupráca s oddelením nákupu a s obchodným oddelením
• Nepretržitá kontrola dátumov odoslania a prijatia tovaru
• Preskúmanie cenových ponúk, ktorú ponúkajú existujúci dodávatelia, zabezpečenie toho, aby nákup zostal celosvetovo konkurencieschopný.
• Príprava a udržiavanie harmonogramu doručovania a komunikácia so všetkými relevantnými oddeleniami;

Ponúkame:
• Flexibilná a atraktívna práca vo svete hydiny
• Príťažlivé pracovné prostredie s množstvom výziev
• Mladý dynamický tím,
• Finančný a kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

-komunikatívnosť
-organizačné schopnosti
-schopnosť riešiť problémy
-komunikatívna angličtina

EU Poultry je odborníkom na výrobu kvalitného hydinového mäsa.
Naším cieľom je stať sa všeobecne uznávaným lídrom v spracovaní, obchodovaní a distribúcii hydinového mäsa na trhu EÚ. Investujeme svoj čas, peniaze a úsilie do výroby, logistiky, zabezpečovania kvality a marketingu s cieľom neustále expandovať na všetky národné trhy v rámci EÚ a zvyšovať tak náš podiel na trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4063431  Megjelentetés dátuma: 16.4.2021  Alapbér (bruttó): 890 EUR/mesiac