Vedúci skladu

EU Poultry s.r.o.

Miesto práce
Horné Saliby
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na prevádzku - závod na spracovanie kuracieho mäsa hľadáme Vedúceho skladu.

Pracovné kompetencie a zodpovednosti:

• Koordinácia a zodpovednosť za efektívny chod skladov tovarov a materiálov, surovín, marinovaných výrobkov, chladených a mrazených hotových výrobkov a ich každodennú prevádzku;
• Riadenie celej dokumentácie a koordinácia aktivít s oddeleniami nákupu, účtovníctva a inými oddeleniami;
• Koordinácia logistických aktivít a skladového hospodárstva;
• Zodpovednosť za efektívny chod logistiky;
• Organizácia a riadenie skladových zásob, príjmu tovaru, jeho uskladnenie, výdaju a expedovania;
• Navrhovanie, analyzovanie a implementácia systémových zmien pre zlepšenie efektivity procesov a znižovanie nákladov;
• Vedenie a motivovanie zamestnancov;
• Zodpovednosť za dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov.

• Flexibilná a atraktívna práca vo svete hydiny
• Príťažlivé pracovné prostredie s množstvom výziev
• Mladý dynamický tím,
• Finančný a kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

• Požadujeme prax na podobnej pozícii od 2 rokov;
• Znalosti skladovej a dopravnej logistiky.
Správny kandidát je:
• Zodpovedný;
• Nezávislý;
• Cieľavedomý;
• Schopný riešiť krízové situácie;
• Tímový hráč;
• Ma aktívnu slovenčinu a angličtinu, ruština alebo ukrajinčina sú výhodou;
• Presný, spoľahlivý, flexibilný;
• Ma priaktívny prístup.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

EU Poultry je odborníkom na výrobu kvalitného hydinového mäsa.
Naším cieľom je stať sa všeobecne uznávaným lídrom v spracovaní, obchodovaní a distribúcii hydinového mäsa na trhu EÚ. Investujeme svoj čas, peniaze a úsilie do výroby, logistiky, zabezpečovania kvality a marketingu s cieľom neustále expandovať na všetky národné trhy v rámci EÚ a zvyšovať tak náš podiel na trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3988886  Megjelentetés dátuma: 22.10.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac