Zákazkový technológ / Kalkulant

ETIS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Hlohová 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiac( základná mzda a osobné hodnotenie) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za koordináciu a plnenie procesov prebiehajúcich v oddelení - príprava výroby,
- technologické a technické poradenstvo,
- analýza prijatých objednávok,
- nastavenie pracovných postupov,
- plánovanie výroby,
- zodpovednosť za plnenie termínov výroby,
- archivácia výrobnej dokumentácie,
- komunikácia a zabezpečovanie subdodávok,
- kalkulácie + cenový kontroling.

- dlhodobý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti,
- možnosť odborného a profesijného rastu.

Vašu žiadosť so životopisom zasielajte e-mailom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafia, technológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky praxe v polygrafii,
- komunikatívnosť, dôslednosť, zodpovednosť.

Základným predmetom podnikania ETIS Slovakia a.s., Bratislava je výroba a predaj samolepiacich etikiet. Spoločnosť sa presadzuje na trhoch v regióne strednej Európy kvalitou produktu a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.
Viac ako 24-ročná história, výborné výsledky a jasná vízia sú garanciou stability pre zamestnancov a obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3870952  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac