Sales junior reprezentant pre Rakúsko

ETIS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 2 500 EUR/mesiac(základná mzda a osobné hodnotenie ) + prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytvorenie si vlastného portfólia nových klientov, ich akvizícia na Rakúskom trhu,
- následný servis zahrňujúci komunikáciu, odsúhlasenie podkladov, prípravu cenových ponúk,
- spracovanie objednávok a komunikácia s tým spojená,
- starostlivosť o zverených klientov,
- rozvoj obchodných aktivít vo zverenom regióne,
- odborné poradenstvo klientovi,
- spoluúčasť na plnení obchodných plánov v predaji produktov a služieb,
- zodpovednosť za výsledky zvereného regiónu,
- riadenie sa pokynmi manažéra kľúčových zákazníkov pre Rakúsko

- profesionálny rast,
- odborné školenia a možnosti pre osobný rozvoj,
- motivačné platové podmienky,
- služobné auto, mobilný telefón, PC,
- stabilné zázemie v modernej spoločnosti,
- flexibilný pracovný čas,
- narodeninový alebo meninový deň plateného voľna.

- CV v slovenskom aj v nemeckom jazyku posielať e-mailom na doleuvedenú adresu,
- záujemcovia o ponúkanú pozíciu budú kontaktovaní iba v prípade postúpenia do II. kola výberu a následne pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, obchod, polygrafia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikačné a obchodné zručnosti v predaji ,
- ochota a chuť cestovať,
- flexibilita, samostatnosť a spoľahlivosť,
- profesionálne vystupovanie,
- orientácia na zákazníka,
- osobná zodpovednosť za rozvoj zvereného regiónu,
- skúsenosti s predajom produktov zákazkovej výroby vítaná.

Základným predmetom podnikania ETIS Slovakia a.s., Bratislava je výroba a predaj samolepiacich etikiet. Spoločnosť sa presadzuje na trhoch v regióne strednej Európy kvalitou produktu a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.
Viac ako 24-ročná história, výborné výsledky a jasná vízia sú garanciou stability pre zamestnancov a obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3848997  Megjelentetés dátuma: 15.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac