Operátor v textilnej výrobe

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 9, 080 06 Prešov, Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.+ odmeny za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha poloautomatického šijacieho stroja
- prípravné práce
- kontrola kvality vyrobených výrobkov
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
Hľadáme šikovných, zručných ľudí, ktorí majú záujem pracovať.

- práca na hlavný pracovný pomer
- hodinová mzda + mesačné odmeny podľa výkonu
- odborné zaškolenie
- práca v 2-zmennej prevádzke (ranná, popoludňajšia), bez nočných zmien
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- preplatenie nadčasov
- stravné lístky
- zabezpečený pitný režim (káva, čaj, voda)
- čisté pracovné prostredie
- práca v príjemnom kolektíve

Pracuje sa v dvojzmennej prevádzke (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
Výkon práce je v Prešove na Strojníckej ulici v sídle spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z dôvodu vysokého záujmu, si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- manuálna zručnosť
- prispôsobivosť
- dynamika
- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4035045  Megjelentetés dátuma: 7.4.2021  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.