Elektroúdržbár

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 9, 080 06 Prešov, Prešovský kraj
Termín nástupu
asap
7 EUR/hod.príp. individuálna úprava v závislosti od pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preventívna a operatívna údržba strojov, prístrojov, zariadení, elektroinštálácií budov a areálu spoločnosti,
- operatívne riešenie vzniknutých problémov v oblasti elektroúdržby
- zabezpečovanie funkčnosti strojov a zariadení
- odstraňovanie porúch, resp. spolupráca pri odstraňovaní porúch
- realizácia prestavbových a optimalizačných prác vo výrobnej prevádzke – montáž, demontáž strojov a zariadení, elektroinštalácií
- zabezpečovanie platnosti revízií na zverených strojoch, prístrojoch a zariadeniach
- ostatné elektroúdržbárske práce

- práca na trvalý pracovný pomer
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- preplatenie nadčasov
- stravné lístky
- zabezpečený pitný režim (káva, čaj, voda)
- čisté pracovné prostredie
- práca v príjemnom kolektíve
- odborné vzdelávanie

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, osvedčenie spôsobilosti v elektrotechnike podľa §22 zák. č. 508/2009, osvedčenie o spôsobilosti v elektrotechnike podľa §24 Zák. č. 508/2009- veľkou výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- spoľahlivosť, zodpovednosť
- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- prispôsobivosť
- dynamika
- chuť pracovať a učiť sa nové veci

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3967974  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.