Marketing Specialist / Marketingový Špecialista

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 9, 080 06 Prešov, Prešovský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac1700 EUR/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spravovanie web stránky
- tvorba a aktualizácia web stránky
- vytvárať printové a online grafické materiály
- návrh a príprava marketingových materiálov
-aktualizácia a produkcia rôznych obchodných, informačných a prevádzkových tlačív
- príprava podkladov s grafikom

- zaujímavé finančné hodnotenie
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- dochádzkový bonus
- práca v medzinárodnom prostredí
- dynamický pracovný tím
- podieľanie sa na atraktívnych zahraničných projektoch
- bezplatné stravovanie vo vlastnej jedálni alebo stravné lístky
- nápoje počas pracovnej doby zdarma (káva, čaj, minerálka)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z dôvodu vysokého záujmu, si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Expert
Adobe Dreamweaver - Expert

Počet rokov praxe

3

- kreativita
- citiť a porozumieť priemyselnú komunikáciu
- záujem o techniku

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2312565  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 700 EUR/mesiac1700 EUR/mes.