Šéfkuchár/ka do hotelového rezortu za polárnym kruhom

ETGA - personálna agentúra

Laponsko (Fínsko, Švédsko), Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Fínsko, Švédsko
Mzdové podmienky (brutto)
mesačne v čistom 2.500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná ponuka práce na zimnú sezónu za polárnym kruhom. Krásne prostredie v krajine večného ľadu!!!

Jedná sa o tri hotelové zariadenia zasadené do krásnej panenskej prírody Laponska na hraniciach medzi Fínskom a Švédskom.

Prostredie ponúka veľké množstvo aktívneho vyžitia vo voľnom čase, ako napr. snežné skútre, psie záprahy a vychádzky do arktickej prírody.

V ponuke je pracovná pozícia Šéfkuchár/ka, ktorá zahŕňa nasledovné:
- zodpovednosť za kompletný chod 2 reštauračných zariadení pre 100-150 ľudí, ktoré sú kombináciou a la carte a bufetu
- navrhovať a dodržiavať rozpočet
- objednávanie surovín
- riadenie tímu a kontrola kvality

Pracovná zmluva: 6 mesiacov (od Novembra 2016 do Apríla 2017) s možnosťou predĺženia

Platové podmienky - 2.500 € mesačne v čistom

Pracovná doba: 37 hodín v týždni

Ubytovanie a strava zabezpečené ZDARMA zamestnávateľom.
Spiatočná letenka z veľkej časti preplácaná zamestnávateľom (viac info na pohovore).
Vyzdvihnutie na letisku a transport do hotela zabezpečený zamestnávateľom ZDARMA.

- ubytovanie ZDARMA
- strava ZDARMA (aj v dňoch voľna)
- fínska pracovná zmluva (sociálne a zdravotné poistenie hradené fínskym zamestnávateľom)
- práca na zimnú sezónu cca. 5-6 mesiacov
- krásne prostredie za polárnym kruhom v Laponsku
- získanie nových skúseností, spoznávanie nových ľudí z rôznych krajín
- garancia pracovného miesta po celú dobu zmluvy, pracovná zmluva sa podpisuje pred odchodom
- podpora agentúry 24 hodín denne

V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis spolu s fotografiou na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotelový rezort v arktickej oblasti za polárnym kruhom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- skúsenosti na uvedenej pozícii
- organizačné a komunikačné schopnosti
- flexibilita, otvorenosť, chuť pracovať

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2768605  Megjelentetés dátuma: 16.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: mesačne v čistom 2.500 €