Práca v E-shope (reklamácie, reklama, predaj, nákup a distribúcia tovaru...)

ETERNITY & SPARK, s.r.o.

Miesto práce
Marček 80, Svederník
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
od 1.9 2022
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 6 EUR/hod.Bližšie informácie osobne na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre internetový obchod IZMAEL.eu . Náplň práce je predovšetkým distribúcia tovaru smerom k zákazníkovi a komplexná starostlivosť o fungovanie e-shopu ( expedícia tovaru , správa sociálnych sietí , spracovávanie objednávok, zákaznícky servis, komunikácia s dodávateľmi, administrativa a podobne.) Komplexné zabezpečovanie fungovania e-shopu.

Pracuje sa Pondelok až Piatok (v prípade záujmu je možnosť pracovať aj cez víkendy). Pracovný čas je mierne flexibilný od 6:00-8:00 do 14:30 - 16:30, prispôsobiteľný na základe individuálnych preferencií. Práca sa vykonáva v sídle spoločnosti - Marček – Svederník (medzi Bytčou a Žilinou).
Preferujeme prácu na živnosť. Znalosť cudzích jazykov je výhodou.

práca v mladom dynamickom kolektíve
časová flexibilita
zamestnanecké zľavy
mobilný telefón
notebook
preplácanie nadčasov
zodpovedajúce platové ohodnotenie(odmeny)
ústretové vedenie
v prípade práce na živnosť vyriešime všetko za Vás na naše náklady ako založenie živnosti a vedenie účtovníctva
ostatné benefity Vám vysvetlíme bližšie pri pohovore

K štrukturovanému životopisu pripojte sprievodný list v ktorom v krátkosti opíšte, prečo by sme si mali vybrať práve vás. Stačí pár viet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Základy
Logické myslenie - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, pozitívne myslenie dobré komunikačné schopnosti, záujem učiť sa nové veci a logické myslenie. Ak ovládate aktívne niektorý jazyk (Poľština, Maďarčina, Nemčina, Angličtina ... ).

Sme prevádzkovatelia eshopu www.izmael.eu . Sme zameraný hlavne na predaj mobilného príslušenstva , bižutérie, kabeliek, šperkov , hodiniek , tovaru do domácnosti a pod. . Sme rýchlo rastúca firma, ktorá sa chce rozširovať aj do iných krajín. Momentálne pôsobíme aktívne na Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku a okrajovo Rumunsko, Nemecko, Rakúsko.
ID: 4403207  Megjelentetés dátuma: 15.8.2022  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.