Sales manager Etarget – reklama na internete

ETARGET SE

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 2 100 EUR/mesiacvýška mzdy bude závislá od kvality a skúseností daného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom obchodnom tíme otvárame pozíciu pre nového ambiciózneho Sales managera. Vašou náplňou práce bude vytvorenie a správa obchodných procesov od vygenerovania leadu až po uzavretie obchodu, rovnako ako aktívny predaj produktov z oblasti internetovej reklamy.

Ak si viete správne identifikovať potenciálneho zákazníka, nájsť spôsob/proces ako ho osloviť, identifikovať jeho potreby následne mu predať produkty, ktoré sú pre neho vhodné, a najlepšie to všetko automatizovať hľadáme práve Vás.

Zameriate sa na zákazníkov v rámci EU,

Budete pracovať vo veľmi žiadanej oblasti internetovej reklamy. Ak ste v nej doposiaľ nepôsobili, radi Vás do našej brandže zasvätíme .

Privítame Vás v menšom a mladom kolektíve. Vaším odborným poradcom bude manažér s dlhoročnou praxou v obchode, ktorý rád zdieľa bohaté skúsenosti so svojím tímom.

Ponúkame Vám atraktívne odmeňovanie, zohľadňujúce Váš obchodný výkon.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Online Marketing - Základy

Etarget je popredným poskytovateľom reklamy na internete. Spoločnosť pôsobí na Slovensku a v zahraničí. Viac na www.etarget.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3329015  Megjelentetés dátuma: 10.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac