Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Elektrotechnik, elektromechanik

ESYP, s. r. o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
9 EUR/hod.projektové odmeny, príspevok do DDS, záleží od typu pracovného pomeru a relevantných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrotechnik vykonáva elektromontáž priemyselnej automatizácie a jednoúčelových strojov na základe dokumentácie. Jedná sa hlavne o slaboprúdové rozvody, zapájanie PLC, oživovanie zariadení a ladenie. Súčasťou práce je aj cestovanie k zákazníkom po celej Európe na uvedenie do prevádzky a oživovanie našich zariadení. Práca je rôznorodá, kreatívna a vyžaduje samostatnosť.

Etablovaná a stabilná firma, zaujímavé projekty, možnosť odborného rastu, príjemný kolektív.

Prosíme zasielať životopisy mailom. Na všetky emaily budeme reagovať. Kandidátov na pohovor pozveme telefonicky. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

návrh a výroba jednoúčelový strojov, automatizácia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, ochota cestovať

Výroba jednoúčelových strojov, priemyselná automatizácia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1327802  Megjelentetés dátuma: 1.1.2024  Alapbér (bruttó): 9 EUR/hod.