Recepčná

Neklar Estamp Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 52, 953 01 Zlaté Moravce
Termín nástupu
16.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a evidencia pošty, vybavovanie poštových zásielok
- starostlivosť o návštevy
- objednávanie OOPP, kancelárskych potrieb a ich vydávanie
- pomoc pri organizácii služobných ciest
- prepájanie prichádzajúcich hovorov
- podpora personálnemu oddeleniu - vydávanie stravných lístkov, spracovanie dochádzky, prihlasovanie na školenia, jednoduché preklady z/do anglického jazyka, objednávanie prekladov, pomoc pri nástupe a výstupe zamestnancov, pomoc pri organizácii firemných podujatí
- administratívna pomoc ostatným oddeleniam
- plnenie príkazov nadriadeného

- plná podpora pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- práca v dynamickom a mladom kolektíve

V prípade záujmu o túto pozíciu prosím pošlite životopis, v ktorom bude uvedený súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné,ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k práci
- príjemné vystupovanie
- organizačné schopnosti

Spoločnosť Neklar (Estamp) pôsobí na medzinárodnom trhu takmer 40 rokov. V roku 2006 bola na Slovensku založená jej dcérska spoločnosť s obchodným menom Estamp Slovakia. Jej činnosťou je výroba tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, pričom väčšina produkcie je exportovaná. V súčasnosti prechádza spoločnosť intenzívnym rozvojom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1185473  Megjelentetés dátuma: 30.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650€