Materiálový Inžinier (Material Engineer)

Essity

Miesto práce
Gemerská Hôrka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je minimálne 1100 € btto v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Initiative tím v našom závode v Gemerskej Hôrke hľadá k sebe posilu. Ak Ťa láka práca Materiálového Inžiniera, chceš svoje zručnosti rozvinúť v prostredí medzinárodnej spoločnosti a spĺňaš podmienky, potom neváhaj a prihlás sa.

O pozícii:
Do nášho tímu v hľadáme Materiálového Inžiniera (Material Engineer), ktorý bude zodpovedný za správne riadenie aktivít a dodržiavanie časového plánu s cieľom materiálovej racionalizácie a úspory.
Hľadáme ľudí, ktorí sa stotožňujú s našimi hodnotami, neboja sa výziev, inovácií, experimentovania a práce v dynamickom prostredí. Neustále sa snažíme o zlepšovanie našich produktov ako aj samých seba. Ak si takým aj Ty, radi sa s Tebou porozprávame.

Čo bude Tvojou prácou
• Plánovanie, riadenie a koordinácia aktivít pri zavádzaní nových surovín resp. optimalizácia existujúcich surovín
• Spolupráca s výrobou a dodávateľmi v oblasti kvality surovín (reklamačné konania, overovanie nových druhov surovín pre potreby závodu)
• Efektívne udržiavanie systému vstupnej a priebežnej kontroly surovín

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo Ti môžeme ponúknuť
V Essity veríme, že každá kariéra je jedinečná tak, ako je jedinečný každý zamestnanec. Preto zamestnancov podporujeme v rozvíjaní ich potenciálu za pomoci našej víťaznej kultúry motivovanej naším poslaním.
Základná mesačná mzda je minimálne 1100 € btto v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity.
(13. plat, 14. plat, Bonus za dochádzku a ďalšie zaujímavé benefity, o ktorých Ti radi povieme viac počas pohovoru)
Pracovné prostredie založené na spolupráci | Podpora | Práca s hlbším významom | Individuálne učenie sa a Rozvoj | Zdravie & bezpečnosť | Sociálna Zodpovednosť | Inovácie

Informácie o výberovom konaní

Viac o lokalite
Výkon práce je v našom závode v Gemerskej Hôrke (18 km od Rožňavy)
Spolu, zlepšujeme životy, každý deň
Práca v Essity to nie je len kariéra. Je to šanca urobiť svet zdravším, hygienickejším a bezpečnejším miestom. Vďaka efektívnym inováciám spolu s udržateľnými riešeniami prinášame každý rok čoraz viac ľuďom nevyhnutné a základné riešenia pre zlepšenie ich kvality života
Together, we are improving lives, every day.
Working at Essity is not just a career; it is a chance to directly make the world a healthier, more hygienic and safer place. With impactful innovations coupled with sustainable solutions, we strive to reach more people every year with the necessary and essential solutions for well-being.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Kto si
• Stredoškolské vzdelanie technického zamerania
• Analytické myslenie a schopnosť koordinovať všetky požiadavky v rámci organizácie
• Schopnosť efektívne plánovať
• Komunikatívnosť a schopnosť pracovať s informáciami
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni (slovom aj písmom)
• Znalosť práce s MS Office
• Praktické skúsenosti na podobnej pozícii výhodou, ako aj s normami ISO 9001:2000 a 14001:2004
• Praktické skúsenosti s FMEA vítané

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základ) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 48 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2017 dosiahol približne 109 miliárd SEK (11,3 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Adresa spoločnosti

Essity
Box 200
SE-101 23 Stockholm
ID: 3800259  Megjelentetés dátuma: 31.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je minimálne 1100 € btto v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity.