Continence Care Consultant

Miesto práce
Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
1250 Eur btto mesačne + ostatné zložky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu Health & Medical Solutions divíziu hľadáme reprezentanta - Continence Care Consultant-a, ktorý bude pracovať s našou vedúcou globálnou značkou TENA a bude mať na starosti zverených zákazníkov - inštitúcie v rámci regiónu pozostávajúceho z okresov Bratislava I-V, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Malacky, Pezinok, Piešťany, Senec, Skalica, Senica, Trnava.

Hlavné úlohy a zodpovednosti
- implementácia inštitučnej stratégie založenej na TENA produktoch a riešeniach vo zverenom regióne
- realizácia vysokokvalitného predajného procesu a návštev podľa plánu a kategorizácie
- realizácia vzdelávacích programov a školení pre inštitučných zákazníkov
- reportovanie procesu a návštev podľa dohodnutého spôsobu
- výkon predajných a marketingových aktivít
- aktívna spolupráca s Homecare tímom vo zverenom regióne

Doplňujúce informácie
Základná fixná zložka mzdy na tejto pozícii je minimálne 1250 Eur btto mesačne + ostatné zložky a bonusy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Požadujeme

- min. stredoškolské vzdelanie (vzdelanie zdravotníckeho zamerania výhodou, nie však podmienkou)
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- výborné obchodné a negociačné zručnosti
- orientácia na zákazník
- dobré zručnosti v práci s dátam
- analytické myslenie
- kreativita
-samostatnosť
- prax na podobnej pozícií resp. na pozícii zdravotnej sestry výhodou

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základné) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 46 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2019 dosiahol približne 129 miliárd SEK (12,2 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Kontakt

ID: 3443162  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1250 Eur btto mesačne + ostatné zložky a bonusy