Materiálový Inžinier (Material Engineer)

Miesto práce
Gemerská Hôrka
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chceš svoje znalosti a schopnosti rozvíjať v prostredí medzinárodnej spoločnosti, toto je jedinečná príležitosť. Náš Initiative tím hľadá k sebe posilu. Ak Ťa láka práca Materiálového Inžiniera a spĺňaš podmienky, neváhaj a prihlás sa.

O pozícii:

Do nášho tímu hľadáme Materiálového Inžiniera (Material Engineer), ktorý bude zodpovedný/á za správne riadenie aktivít a dodržiavanie časového plánu s cieľom materiálovej racionalizácie a úspory.

Hľadáme ľudí, ktorí sa stotožňujú s našimi hodnotami, neboja sa výziev, inovácií a experimentovania a práce v dynamickom prostredí. Neustále sa snažíme o zlepšovanie našich produktov ako aj samých seba. Ak si takým aj Ty, radi sa s Tebou porozprávame.

Čo bude Tvojou prácou

• Plánovanie, riadenie a koordinácia aktivít pri zavádzaní nových surovín resp. optimalizácia existujúcich surovín
• Spolupráca s výrobou a dodávateľmi v oblasti kvality surovín (reklamačné konania, overovanie nových druhov surovín pre potreby závodu)
• Efektívne udržiavanie systému vstupnej a priebežnej kontroly surovín

Čo Ti môžeme ponúknuť

V Essity veríme, že každá kariéra je jedinečná tak, ako je jedinečný každý zamestnanec. Preto zamestnancov podporujeme v rozvíjaní ich potenciálu za pomoci našej víťaznej kultúry motivovanej naším poslaním.

Základná mesačná mzda je minimálne 1100 € v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + ostatné benefity.

(13. plat, 14. plat, Bonus za dochádzku a ďalšie zaujímavé benefity, o ktorých Ti radi povieme viac počas pohovoru)

Pracovné prostredie založené na spolupráci | Podpora | Práca s hlbším významom | Individuálne učenie sa a Rozvoj | Zdravie & bezpečnosť | Sociálna Zodpovednosť | Inovácie

Výkon práce je v našom závode v Gemerskej Hôrke (18 km od Rožňavy)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Kto si

• Máš min. stredoškolské vzdelanie technického zamerania
• Dokážeš analyticky uvažovať a vedel by si koordinovať požiadavky v rámci organizácie
• Vieš efektívne plánovať
• Rád komunikuješ a schopnosť pracovať s informáciami je Tvojou silnou stránkou
• Nerobí Ti problém pracovať samostatne, no vieš pracovať aj v tíme
• Anglický jazyk ovládaš na pokročilej úrovni (slovom aj písmom)
• Ovládač prácu s MS Office
• Ak máš praktické skúsenosti na podobnej pozícii, ako aj s normami ISO 9001:2000 a 14001:2004, je to výhodou
• Praktické skúsenosti s FMEA vítané

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 36,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Libor Kuzma
Tel.: +421902953103
E-mail: poslať životopis
ID: 3758633  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 200 EUR/mesiac