Statutory Accountant

Gemerská Hôrka 400, 049 12 Gemerská Hôrka (18 km od Rožňavy), okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Rožňava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Main Tasks

Ensure quality in all balance sheet items, knowledge about the content and development

• Preparation of yearly book closings according to local GAAP - and IFRS rules within SAP
• Update and maintenance of the General Ledger accounts for legal entity/ entities
• Checking and posting monthly accruals, GL posting
• BS accounts responsibilities – overview and follow up/ regularly accounts reconciliation and documentation
• Recurring entry provisions
• Financial Statement, Annual report, Cash flow
• Ensure compliance with the SCA Accounting rules and policies
• Contact for internal and external auditors
• Participation in accounting improvement projects
• Stock taking & Inventory supervision from Finance side

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- kontinuálne profesionálne vzdelávanie (anglický jazyk, odborné školenia, tréningy a iné)
- nadštandardný balík zamestnaneckých výhod (13. a 14. plat, jubilejné odmeny, odmena za dochádzku, nákup výrobkov za zvýhodnené ceny a iné)

Svoje žiadosti so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte najneskôr do 15.3.2018.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na inzerovanú pozíciu a budú zaradení do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Economic education

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

• Strong accounting skills
• Experience in Accounting (+4 years)
• SAP
• Fluent English
• Excel, Word,
• Good communication skills

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 36,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Ondrejová
Tel.: 058/7860 233
E-mail: poslať životopis
ID: 3330328  Megjelentetés dátuma: 8.3.2018