IT Analytik (UML, Enterprise Architect)

essential data, s.r.o.

Miesto práce
Lazaretská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiacVýška závisí od miery skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT Business Analytik bude zodpovedný za analýzu na rozsiahlych (waterfall) alebo hybridných (waterfall+agile) projektoch. Jeho úlohou bude analýza zákazníckych požiadaviek, tvorba analytických dokumentov, BPMN diagramov a definícia use-case so zákazníkom. Výstupom sú podklady pre technického architekta softwarového riešenia.

Náplň práce:
- Zbieranie a analýza požiadaviek zákazníka a ich kategorizácia
- Pravidelné konzultácie so zákazníkom o prioritách projektu a jednotlivých komponentov
- Analýza workflow
- Dátová analýza
- Modelovanie procesov (UML, BPMN, use-case diagramy..)a návrh optimalizácie procesov
- Návrh konceptu riešení pre zákazníka
- Budovanie a udržiavanie vťahov so zákazníkmi a technickými tímami
- Vypracovanie dokumentácie a podkladov pre technického architekta
- Dohliadanie nad dodržiavaním kvality výstupu

- ponúkame priestor pre profesnú sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi
- príjemná firemná atmosféra
- ponúkame prácu na zaujímavých projektoch (dlhodobého a strednodobého charakteru)
- prácu v kolektíve plnom kreatívnych a priateľských ľudí
- informácie o ďalších firemných benefitoch poskytujeme na osobnom stretnutí (podporujeme športové aktivity, zúčastňujeme sa bežeckých pretekov, tímbildingy...)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti na analytickej pozícii v oblasti vývoja SW projektov minimálne 3 roky
- Pokročilá znalosť analytických a modelovacích nástrojov (UML, Enterprise Architect, use-case diagramy, ARIS....)
- základná znalosť databázových technológií (MSSQL, MySQL...)
Osobnostné predpoklady:
- záujem pracovať v tíme, ale schopnosť pracovať samostatne
- schopnosť prezentácie komplexných technických riešení aj netechnicky orientovaným používateľom
- komunikatívnosť a schopnosť viesť efektívnu komunikáciu - schopnosť získať a pochopiť požiadavky a procesy klienta + trpezlivosť pri vedení školení užívateľov u zákazníka
- silný analytický potenciál a schopnosť riešiť úlohy/problémy
- prozákaznícky prístup

Sme slovenský software house.
Pomáhame spoločnostiam vyťažiť z dát AI digitálnej transformácie maximum.
Naším poslaním je prinášať pokrokový pohľad, otvárať nové možnosti a dodávať efektívne a užitočné riešenia zákazníkom.
Do práce vkladáme energiu, rozum a srdce - AI (aj )preto sa s nami jednoducho a dobre pracuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4022557  Megjelentetés dátuma: 5.3.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac