Excel spracovanie údajov a Evidencia dobierok pre doručovateľskú spoločnosť

ESPO, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Excel - spracovanie údajov
- Evidencie dobierkových zásielok v internom SW firmy
- Komunikácia s pobočkami firmy a súvisiaca agenda
- Prax nepožadujeme. Poskytneme zaškolenie.

Zázemie stabilnej spoločnosti. Trvalý pracovný pomer. Štandardná denná pracovná doba. Pracovisko v Galante v OC Jaspark.

Životopis prosíme zaslať e-mailom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Dobrá znalosť MS Excel. Precíznosť, otvorenosť novým technológiám, snaha učiť sa.

Všeobecné služby
ID: 3919342  Megjelentetés dátuma: 11.7.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac