Správca areálu kompostoviska

ESPIK Group s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
24.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola, váženie a evidovanie vstupov a výstupov bioodpadov na váhe
- Kontrola areálu
- Údržba areálu
- Obsluha strojov a zariadení
- Práca s čelným nakladačom
- Práca s drvičom konárov
- Zodpovednosť za pomocného pracovníka pri drvení konároviny
- Práca s benzínovou motorovou pílou
- Vedenie evidencie množstva konároviny vo vreciach
- Hlásenie vedúcemu oddelenia chýbajúce príslušenstvo súvisiaceho so skladom, areálom, PHM

Výsledkom práce správcu je:
- Správne vytriedené, umiestnené a pripravené zložky bioodpadu na odvoz
- Správne zvážené, zaevidované a odoslané údaje do firmy
- Areál a jeho súčastí sú v dobrom stave, čistote a poriadku

- Práca v stabilnej a dynamickej firme
- Možnosť prispieť k zmenám a zlepšeniu zabehnutých procesov vo firme
- Zabezpečené školenia v rámci pracovnej pozície
- Voľné víkendy
- Pracovná doba od 8:30 - 17:00

Miesto výkonu práce je mesto Levice. Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzačov z okolia Levíc.

Výberové konanie sa bude konať formou osobného pohovoru v Leviciach, v areály kompostoviska. Viac informácií bude poskytnutých len vybraným uchádzačom.

Ak ťa pracovná ponuka zaujala, budeme radi, keď nám zašleš svoj životopis na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

- Zodpovednosť a samostatnosť
- Dôslednosť, úprimnosť, usilovnosť
- Chuť pracovať v danej oblasti
- Zmysel pre poriadok a čistotu
- Zameranie sa na 100% odvedenú prácu
- Schopnosť riešiť drobné technické problémy
- Mať etické a morálne hodnoty
- Strojnícky preukaz T – výhoda

Sme rýchlo rastúca firma zameraná na zber kuchynského a potravinového odpadu s najväčším pokrytím poskytovaných služieb na celom Slovensku. Viac informácií na www.espik.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4072088  Megjelentetés dátuma: 30.4.2021  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac