Zoraďovač vstrekolisu

ESOX-PLAST s.r.o.

Miesto práce
Uhorská Ves
Termín nástupu
ihneď
3,8 - 4,2 EUR/hod.+ variabilná zložka mzdy do 190 Eur/mes. Po skúšobnej dobe navýšenie mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s formami - upínanie a skladanie foriem do/zo
vstrekolisov
- starostlivosť o formy v procese výroby - pravidelné čistenie, mazanie, atď,
- čistenie, predpísané pravidelné práce pri zoraďovaní vstrekovacích lisov a periférnych zariadení pracoviska (termoregulačné zariadenia, sušičky...)
- 3-zmenná prevádzka

- vstup do plaveckého bazéna
- stravovacia karta
- možnosť stravovania vo vlastnej jedálni (obed)
- finančné prémie pri jubileu, narodení dieťaťa

Motivačný list spolu s profesijným životopisom zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu prípadne poštou.

Na záver Vášho životopisu prosíme doplniť text v nasledovnom znení:
"V súlade s §7 ods. 2 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov uvedených v profesijnom životopise za účelom získania zamestnania zodpovedajúceho mojej kvalifikácii v spoločnosti ESOX-PLAST s.r.o. Svoj súhlas poskytujem do uzavretia pracovnej zmluvy, najdlhšie však na dobu jedného roka odo dňa doručenia mojej žiadosti o prijatie do zamestnania."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske,elektrotechnické,technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

- technické myslenie
- manuálne zručnosti
- samostatnosť a rozhodnosť
- flexibilita
- skúsenosti s obsluhou a nastavovaním vstrekolisov sú veľkou
výhodou

ESOX-PLAST s.r.o. je úspešná slovenská rodinná výrobná spoločnosť, pôsobiaca na trhu 30 rokov. Zaoberáme sa návrhom a výrobou foriem, opravám, automatizáciám a sériovej výrobe technických plastových výliskov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 738257  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 3,8 EUR/hod.