Zoraďovač vstrekolisu manipulant

ESOX-PLAST s.r.o.

Miesto práce
Uhorská Ves
Termín nástupu
ihneď
základná zložka mzdy: 2,85 €/ hodina + 0,60 €/hod. príplatok + mesačná pohyblivá zložka mzdy + dochádzkový bonus (priemerná mzda na danej pozícii cca 750 € brutto, po skúšobnej dobe cca 800 € brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dosýpanie, sušenie materiálov
- čistenie strojov a zariadení pri výmenách výroby
- drvenie a používanie recyklátov

Informácie o výberovom konaní

3-zmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci

ESOX-PLAST s.r.o. je úspešná slovenská rodinná výrobná spoločnosť, pôsobiaca na trhu 30 rokov. Zaoberáme sa návrhom a výrobou foriem, opravám, automatizáciám a sériovej výrobe technických plastových výliskov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3730755  Megjelentetés dátuma: 5.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy: 2,85 €/ hodina + 0,60 €/hod. príplatok + mesačná pohyblivá zložka mzdy + dochádzkový bonus (priemerná mzda na danej pozícii cca 750 € brutto, po skúšobnej dobe cca 800 € brutto)