Údržbár nástrojov a foriem

ESOX-PLAST s.r.o.

Uhorská Ves 170, 032 03 Liptovský Ján, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preventívnu údržbu a čistenie foriem
- drobné opravy foriem
- výmeny vložiek v nástrojoch, ktoré majú výmenné vložky
- údržba strojov, zariadení a prípravkov

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, zasielajte na e-mail [email protected].
V prípade veľkého počtu žiadostí, budeme kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich základné požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

manuálna zručnosť
technické myslenie
znalosť čítania technickej dokumentácie
prax v oblasti strojárstva, údržby nástrojov a foriem výhodou

ESOX-PLAST s.r.o. je úspešná slovenská rodinná výrobná spoločnosť, pôsobiaca na trhu 30 rokov. Zaoberáme sa návrhom a výrobou foriem, opravám, automatizáciám a sériovej výrobe technických plastových výliskov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1244294  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou