Можливість для людей з України

Upratovačka kancelárií v centre BA na dlhodobú spoluprácu. Práca je vhodná aj ku TPP na privyrobenie - na živnosť (nie sme agentúra). Уборщик офисов

INVEST progress, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.Mzda je uvedená vrátane príplatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre vlastnú potrebu hľadáme šikovnú a zodpovednú upratovačku pre dlhodobé upratovanie v dvoch vedľa seba stojacich administratívnych budovách v centre Bratislavy.
Vašou náplňou práce upratovačky bude:
- upratovanie spoločných priestorov (schodíšť, vestibulov, vstupných priestorov),
- upratovanie firemných bytov a kancelárií - pravidelné priebežné upratovanie podľa potrieb a dohody (vysávanie, umývanie podláh, utieranie prachu, ručné dočistenie priestorov, práca čistiacimi prostriedkami, čistenie toaliet kompletne + dopĺňanie hygienických prípravkov, umývanie riadu/naloženie/vyloženie umývačky, leštenie sklenených plôch a iné).
Pracovný čas a časový rozsah práce bude nasledovný:
každý utorok = štyri hodiny práce (so začiatkom práce po 17 hodine),
každý štvrtok = štyri hodiny práce (so začiatkom práce po 17 hodine),
každú sobotu = sedem - osem hodín práce (so začiatkom práce od 8 hod, alebo od 9 hod alebo od 10 hod ráno podľa dohody).
Všetky práce bude vykonávať jedna pracovníčka, prácu nerozdeľujeme medzi viacero osôb. Máme záujem o spoluprácu priamo s konkrétnou osobou, ktoré bude práce vykonávať. Upratovacie firmy nevolajte, nemáme záujem o sprostredkovateľov práce!
Mzda je 6€/ hodinu. Práca je vhodná najmä na živnosť.
Máme záujem iba o upratovačky z Bratislavy, ktoré nie sú viazané na medzimestskú dopravu.
Tel: 0903160492 alebo (ak nikto nezdvihne) 0905611077.

Для собственных нужд мы ищем квалифицированного и ответственного уборщика для долгосрочной уборки в двух соседних административных зданиях в центре Братиславы.
В Ваши обязанности уборщика будет входить:
- уборка мест общего пользования (лестницы, вестибюли, входные зоны),
- уборка квартир и офисов компании - регулярная уборка на постоянной основе согласно потребности и договоренности (пылесосить, мытье полов, вытирание пыли, ручная уборка помещений, работа с чистящими средствами, уборка туалетов полностью + пополнение средств гигиены, мытье посуды/загрузка /разгрузка посудомоечной машины, полировка стеклянных поверхностей и др.).
Рабочее время и временной диапазон работы будут следующими:
каждый вторник = четыре часа работы (начало работы после 17:00),
каждый четверг = четыре часа работы (начало работы после 17:00),
каждую субботу = семь-восемь часов работы (начало работы с 8 утра, или с 9 утра, или с 10 утра по договоренности).
Всю работу будет выполнять один работник, мы не делим работу между несколькими людьми. Мы заинтересованы в работе напрямую с конкретным человеком, который будет выполнять работу. Не звоните в клининговые компании, брокеры по трудоустройству нам не интересны!
Зарплата 6 евро/час. Работа особенно подходит для торговли.
Нас интересуют только уборщики из Братиславы, не привязанные к междугороднему транспорту.
Тел: 0903160492 или (если никто не отвечает) 0905611077.

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou,
- možnosť zvýšenia zárobku upratovaním ďalších priestorov,
- vhodné ako si prilepšiť k hlavnému zárobku,
- motivujúce finančné ohodnotenie.

Žiadame záujemkyne s vážnym a dlhodobým záujmom o prácu upratovačky, aby ponuky zasielali e-mailom na: [email protected]. K ponuke treba priložiť svoj životopis a uviesť číslo telefónu na dohodnutie termínu pohovoru! Záujemkyne budú na pohovor pozývané iba na vopred dohodnuté termíny! Prosíme neposielajte ponuky poštou ani sa neuchádzajte o prácu osobne, pokiaľ nemáte vopred potvrdený termín pohovoru! Ubytovanie nezabezpečujeme. Vážne záujemkyne pre viac informácií volajte: 0903160492 alebo (ak nikto nezdvihne) 0905611077.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
- časová flexibilita
- zodpovedný a spoľahlivý prístup
- schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo
- precíznosť so zmyslom pre detail
- ochota učiť sa
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- čistý výpis z registra trestov
- dochvíľnosť
- zodpovednosť za vykonanú prácu
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť

Investičná spoločnosť v stavebníctve a v prenájme nehnuteľností.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1573667  Megjelentetés dátuma: 10.2.2023  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.