Nástrojár

ESNASA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 1076/16, Leopoldov-Slovlik
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacz toho osobné ohodnotenie až do výšky 500,- eur (podľa skúseností kandidáta), + mesačné odmeny, + vernostný príspevok, + dochádzkový bonus 50,- eur, + príspevok na dopravu podľa vzdialenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba nástrojov, nastavovanie, denná kontrola,
- uskutočňovanie preventívnej kontroly nástrojov,
- evidencia náhradných dielov a súčiastok,
- riešenie problémov za účelom zefektívnenia výroby,
- navrhovanie zmien na zdokonalenie technickej prevádzky nástroja,
- v prípade poruchy vykonáva analýzu príčin poruchy nástroja,
- zabezpečenie plynulého chodu výroby,
- čítanie technickej dokumentácie a i.,
- ovládanie strojárenských technológií,
- zváranie TIG, MIG/MAG,
- brúsenie, leštenie

- stravné karty
- ročné prehodnocovanie platu podľa výsledkov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- technické myslenie
- pozitívny prístup k práci
- zodpovednosť
- flexibilita
- samostatnosť
- chuť učiť sa nové veci

ESNASA SLOVENSKO, s.r.o. je dcérska spoločnosť španielskej strojárskej firmy Estampaciones Navarra S.A., sídliaca v Leopoldove. Ide o rozvíjajúcu sa spoločnosť, ktorej hlavnou náplňou je lisovanie kovových dielov za studena a bodové zváranie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2198015  Megjelentetés dátuma: 17.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac