Čašník/čašnícka - vedúca smeny, manažér - Španielska reštaurácia

Eslovaquia Global Torne s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
07.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 do 1800 EUR záleží od skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného samostatne pracujúceho čašníka - čašníčku- vedúci smeny
Naplň práce:
- organizovanie, riadenie a kontrola práce personálu
- vítanie a usádzanie hostí
- poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov - dokonale ovládanie jedálneho a nápojového lístka
- prijímanie objednávok
- servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov
- účtovanie hostí
- udržiavanie poriadku na rajóne

Práca v centre mesta v príjemnom prostredí v mladom kolektíve. Dobré finančné ohodnotenie. Moznost kariérneho rastu.

Sme španielska reštaurácia pre ktorú je spokojnosť zákazníka na prvom mieste. Ak máte príjemné vystupovanie a ste pracovitý, budeme radi ak sa stanete členom nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Príjemne vystupovanie, pracovitosť, prax na rovnakej pozícii minimálne 2 roky a anglický jazyk na komunikatívnej úrovni sú PODMIENKOU.
- organizačné schopnosti a schopnosť kontrolovať,
- zákaznícky orientovaný prístup,
- komunikačné a predajné zručnosti,
- tímová spolupráca,
- pracovitosť a spoľahlivosť
- vášeň pre gastronómiu a chuť získať nové poznatky

Eslovaquia Global Torne je dcerskou spolocnostou spanielskej spolocnosti, ktora posobi na trhu viac ako 12 rokov a ma bohate skusenosti v spanielskej gastronomii.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2680602  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 do 1800 EUR záleží od skúseností a zručností