Čašník/servírka v hoteli Kukučka v Tatranskej Lomnici, pre ESIN facility, s.r.o.

Naše Farmy, a. s.

Tatranská Lomnica 14646, Tatranská Lomnica, 059 60 Vysoké Tatry
Termín nástupu
dohodou
700,-€ + odmeny až do 300,- € mesačne na základe praxe a zručnosti, príplatky za nadčasy, soboty, nedele, sviatky a prácu v noci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel Kukučka**** nachádzajúci sa v srdci Tatranskej Lomnice hľadá skúsených kolegov do svojho tímu na pracovnú pozíciu ČAŠNÍK, SERVÍRKA.
- obsluhovanie zákazníkov v hotelovej reštaurácii s kapacitou 80 hostí
- dopĺňanie bufetových stolov pri raňajkách
- výroba nápojov podľa receptúr
- objednávanie a vydávanie nápojov a jedál s následným vyúčtovaním
- predaj tovarov
- práca s pokladňou
- dodržiavanie štandardov poskytovaného servisu hosťom
- zodpovednosť za čistotu priestorov reštaurácie
- kontrola stavu zásob
- hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár

- možnosť kariérneho postupu
- práca v mladom kolektíve, v nádhernom prostredí Vysokých Tatier priamo pri lanovkách
- možnosť zvýhodneného ubytovania
- stravovanie v rámci hotela
- možnosť využitia hotelových služieb - Fitness/Wellness

Hotel a Rezidencie KUKUČKA**** sa nachádzajú v centre jednej z najkrajších a najnavštevovanejších osád Vysokých Tatier, v Tatranskej Lomnici iba 200 m od údolných staníc lanoviek. Svojim hosťom ponúka ubytovanie v 46 apartmánoch ideálne pre rodiny s deťmi a klientelu vyhľadávajúcu komfort a kvalitné hotelové služby.
Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. Spätne budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár - čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- obchodné a predajné zručnosti
- prax v hotelovej obsluhe
- príjemné vystupovanie
- zodpovedný prístup
- tímová práca
- samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť, kreativita vítaná
- znalosť anglického jazyka
- ovládanie reštauračného systému BlueGastro je výhodou

Sme dynamická spoločnosť, so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.
Skupinu Naše Farmy tvorí viacero podnikateľských subjektov s rôznymi podnikateľskými aktivitami (poľnohospodárstvo, energetika a iné).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3464918  Megjelentetés dátuma: 18.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700,-€ + odmeny až do 300,- € mesačne na základe praxe a zručnosti, príplatky za nadčasy, soboty, nedele, sviatky a prácu v noci