Chyžná v hoteli Kukučka v Tatranskej Lomnici, pre ESIN facility, s.r.o.

Naše Farmy, a. s.

Tatranská Lomnica 14646, Tatranská Lomnica, 059 60 Vysoké Tatry
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
480,- Eur, prémiová zložka do 50,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za upratovanie hotelových apartmánov a spoločných priestorov na základe stanovených hotelových štandardov (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet a pod.)
prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov, prestieraní do práčovne
dopĺňanie chýbajúcich hygienických potrieb
dodržiavanie hygienických štandardov

Práca v príjemnom a čistom prostredí
Príjemný kolektív
Stravovanie priamo v hoteli
Možnosť využívať hotelové služby

Informácie o výberovom konaní

Zamestnancom neposkytujeme ubytovanie.
Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. Spätne budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre čistotu a poriadok
Skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
Samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť
Prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie

Sme dynamická spoločnosť, so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.
Skupinu Naše Farmy tvorí viacero podnikateľských subjektov s rôznymi podnikateľskými aktivitami (poľnohospodárstvo, energetika a iné).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3444343  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 480,- Eur, prémiová zložka do 50,- Eur