Strojník betonárne - Prešov pre MRA betón plus, s.r.o.

Naše Farmy, a. s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600,- EUR + prémiová zložka od 0 do 1000,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojných zariadení na výrobu betónu.
- prijímanie objednávok od zákazníkov a zabezpečenie ich výroby,
- zabezpečovanie základnej údržby a opravy stroja,
- starostlivosť o pridelené pracovné prostriedky a techniku;

budú konkretizované pri osobnom pohovore

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu, prípadne kontaktujte pána Branislava Fanča na tel. č.: 0911 175 756.
Po vyhodnotení prijatých ponúk budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske, stavebné

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme spoľahlivého pracovníka technicky zručného, ktorý samostatne zvládne obsluhu a prevádzku výroby betónu.
Počítačové znalosti sú nevyhnutné.
Strojnícky preukaz.
Samostatnosť, zodpovednosť, časová flexibilita, komunikatívnosť.
Vodičský preukaz typu C výhodou

Sme dynamická spoločnosť, so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.
Skupinu Naše Farmy tvorí viacero podnikateľských subjektov s rôznymi podnikateľskými aktivitami (poľnohospodárstvo, energetika a iné).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3386636  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600,- EUR + prémiová zložka od 0 do 1000,- EUR