Stavebný robotník pre spoločnosť ESIN construction, a.s.

Naše Farmy, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie reklamácií, odstraňovanie závad a nedorobkov na stavbe

Miesto výkonu práce sa mení podľa miesta realizácie projektu stavby.
V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraných uchádzačov oslovíme. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

min. 2 roky praxe v stavebníctve, spoľahlivosť, precíznosť, technický typ

Sme dynamická spoločnosť, so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.
Skupinu Naše Farmy tvorí viacero podnikateľských subjektov s rôznymi podnikateľskými aktivitami (poľnohospodárstvo, energetika a iné).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3235952  Megjelentetés dátuma: 7.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou