Pracovník do elektro výroby

ESIN construction, a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Plat. podmienky budú prejednané priamo na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a montáž rozvádzačov

práca v stabilnej firme na trhu

Životopis spolu s motivačným listom zasielajte mailom alebo na adresu spoločnosti. Informovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky. Bližšie informácie získate na tel.čísle: 0911 260 777.Zaslaním životopisu dávate súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 122/2013.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-predpokladom úspešného prijatie uchádzača sú skúsenosti, flexibilnosť, ochota pracovať v dynamickej spoločnosti, spoľahlivosť a samostatnosť pri výkone práce.
-paragraf §21 vyhlášky
-prax v oblasti zapájania rozvádzačov vítaná
-znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.

Spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2008, zaoberajúca sa obchodno - stavebnou činnosťou. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3309933  Megjelentetés dátuma: 23.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Plat. podmienky budú prejednané priamo na pracovnom pohovore