Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Business consultant

ESB, s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy 56b, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacUvedená mzdová ponuka reflektuje minimálnu hranicu. Individuálna mzdová ponuka bude vypracovaná na základe reálnej kvalifikácie uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Biznisový konzultant je rola, ktorá Vám umožní spoznať rôzne organizácia z vnútra. Pochopíte základné pravidlá fungovania manažérskych systémov a spoznáte prevádzkové modely. Prínosom našej práce je
- zvyšovanie produktivity klientov,
- zmena z organizácie, ktorá je závislá na jednotlivcoch na procesne riadenú organizáciu,
- distribúcia právomoci a odľahčenie manažmentu, pri nastavení kontrolných mechanizmov.

Práca s klientami obnáša: pochopenie ich potrieb, návrh riešení v súlade s internou metodikou pre mapovanie procesov a budovanie prevádzkového modelu, overenie návrhov v praxi, a podpora klientov pri adoptovaní zmeny. Očakáva si pritom aktívna práca s riadením očakávaní klienta, ako aj efektívna a včasná komunikácia ohľadne stavu projektu voči klientovi, ako aj pravidelné a precízne výkazy interne.

Podpora zamestnancov benefitmi na mieru
Podpora Homeoffice, aj mimo pandemickej situácie

Životopisy budú posudzované len podľa praktických skúsenosti. Kandidáti s relevantným životopisom budú kontaktovaný telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

rozhoduje prax

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Férový prístup;
Zanietenosť pre hľadanie riešení;
Chuť učiť sa;
Rozmýšľanie v súvislostiach;
Disciplína v oblasti udržiavania dokumentácie;
Precíznosť.

Spoločnosť sa venuje službám IT podpory, projektového riadenia, procesného mapovania a architektúry spoločnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4058543  Megjelentetés dátuma: 19.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac