Vodič skupiny C

ESA LOGISTIKA, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
265,5 EUR/mesiaccelkovú mzdu tvorí základná mzda+pohyblivá zložka mzdy, možnosť celkového mesačného zárobku 1 200 € - 1 450 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru k zákazníkom po západnom Slovensku
- doručovanie tovaru na základe dodacích listov
- odovzdávanie dokladov o doručenom tovare
- práca s vratnými obalmi
- práca s elektrickým vozíkom
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- plnenie pracovných úloh na základe požiadaviek
- práca: 5 dní v týždni

- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
- zaujímavé finančné ohodnotenie vždy včas na účet
- príspevok na poistenie škody pri výkone povolania
- mobilný telefón
- moderná technika a servis 24 hodín denne
- zamestnanecké nákupy
- bezúročné pôžičky
- čerpanie sociálneho fondu
- tímové akcie zamestnancov
- moderný vozový park
- úhrada KKV, psychotestov, potvrdenie o zdravo.spôsobilosti, školenie vodičov, školenie VZV/NZV

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na našu adresu mailom, faxom, príp. poštou. Do predmetu správy napíšte názov pozície "Vodič skupiny C".
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti ESA LOGISTIKA s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z., a to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

- vodičský preukaz skupiny C
- vodičský preukaz skupiny E výhodou
- čistý register trestov
- výpis z karty vodiča
- platné psychologické vyšetrenie
- zdravotná spôsobilosť
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- výhodou je bydlisko okres Senec, Bratislava

Spoločnosť ESA LOGISTIKA, s.r.o., funguje na trhu už 30 rokov.
Poskytuje komplexné logistické služby ako sú skladovanie, balenie, vnútroštátna a medzinárodná preprava pre zákazníkov zo segmentu FMCG, ale aj ďalších priemyselných odvetví.
Okrem toho sa zaoberá aj veľkoobchodným predajom v rámci SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3968560  Megjelentetés dátuma: 11.12.2020  Alapbér (bruttó): 265,5 EUR/mesiac