Technológ dopravy

ESA LOGISTIKA, s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 12, okres Senec
Termín nástupu
15.05.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- testovanie a hľadanie chýb v systémových nástrojoch
- analyzovanie informácií o nových trendoch v oblasti distribúcie zásielok
- analýza nákladov, pracovných časov a pracovných postupov
- určovanie uskutočniteľnosti technických riešení a základných problémov súvisiacich s procesom distribúcie
- úzka spolupráca s členmi tímu a taktiež s externými partnermi
- navrhovanie a zavádzanie nových technológií a systémov
- údržba systémových platforiem a nástrojov, monitorovanie procesu

- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- mobilný telefón
- služobný automobil
- osobný a profesijný rozvoj, možnosť kariérneho rastu
- vzdelávanie
- benefity spoločnosti (zamestnanecké nákupy, bezúročné pôžičky, príspevok na stravovanie)
- tímové akcie zamestnancov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na našu adresu mailom, faxom, príp. poštou. Do predmetu správy napíšte názov pozície "Technológ dopravy".

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti ESA LOGISTIKA s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z., a to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné alebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti dopravy alebo logistiky
- proaktívny prístup, komunikatívnosť, precíznosť, tímové riadenie a projektové riadenie
- znalosť MS Office
- vodičský preukaz skupiny B
- čistý register trestov

Spoločnosť ESA LOGISTIKA, s.r.o., funguje na trhu už 30 rokov.
Poskytuje komplexné logistické služby ako sú skladovanie, balenie, vnútroštátna a medzinárodná preprava pre zákazníkov zo segmentu FMCG, ale aj ďalších priemyselných odvetví.
Okrem toho sa zaoberá aj veľkoobchodným predajom v rámci SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3335437  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018