Vodič

ERSON RECYCLING s.r.o.

Miesto práce
Soblahovská 3479, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,00 EUR v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme vodiča na nákladné auto - sklápač.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Vodič musí mať platné - Karta vodiča a KKV , zdravotná a psychická spôsobilosť

Spoločnosť ERSON Recycling, s. r. o., podniká v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom so špecializáciou na stavebné odpady.
Vychádzajúc z platnej legislatívy v oblasti odpadového hospodárstva, ktorá ukladá povinnosť pôvodcom stavebných odpadov tieto recyklovať, a nie ukladať na skládky odpadov, vytvárame podmienky na materiálové zhodnocovanie a spätné využívanie týchto druhov odpadov.
Našou hlavnou podnikateľskou činnosťou je zber stavebného odpadu, jeho triedenie, spracovávanie a recyklácia. Ďalej zabezpečujeme aj odstraňovanie stavieb vrátane odvozu odpadu, ako aj predaj spracovaného materiálu vhodného na opätovné použitie v stavebníctve.
Našu hlavnú činnosť vykonávame na zbernom dvore zriadenom na tento účel vo Veľkých Bierovciach, ktorý je postupne dobudovávaný podľa aktuálnych požiadaviek z hľadiska legislatívy ako aj zákazníkov, klientov a obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3419040  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,00 EUR v čistom.